Ova web stranica koristi kolačiće ("cookie") kako bi vam pružila bolje korisničko iskustvo.  Nastavkom pregleda stranice www.dasb.hr slažete se s korištenjem kolačića. Više informacija

Državni arhiv u Slavonskom Brodu

Utorak, 21. kolovoz 2018.
Croatian English

Obavijesna pomagala (Požega)

POPIS OBAVIJESNIH POMAGALA DRŽAVNOG ARHIVA U SLAVONSKOM BRODU (ZA FONDOVE I ZBIRKE KOJE SE NALAZE NA LOKACIJI U POŽEGI) - odabirom fonda otvara se obavijesno pomagalo u pdf formatu

 

  1. CENTRALNA ŠKOLA UČENIKA U PRIVREDI SLAVONSKA POŽEGA (1954.-1960.)
  2. CENTAR ZA USMJERENO OBRAZOVANJE „ZVONKO BRKIĆ“ SLAVONSKA POŽEGA (1976.-1992.)
  3. CENTAR ZA KULTURU I OBRAZOVANJE SLAVONSKA POŽEGA (1981-1992)
  4. DRUGA OBRTNA ZADRUGA POŽEGA (1875-?)
  5. DRŽAVNA DJEVOJAČKA PUČKA ŠKOLA U POŽEGI (1777-1944)
  6. DRŽAVNA ŽENSKA STRUČNA ŠKOLA U POŽEGI (1895-1944)
  7. EKONOMSKA ŠKOLA SLAVONSKA POŽEGA (1956-1976, 1992-)
  8. GRADSKA KNJIŽNICA I ČITAONICA POŽEGA (1951-1981, 1991-)
  9. HRVATSKA SELJAČKO-OBRTNIČKA ZADRUGA KREDITNA ZADRUGA S N.J. SLAVONSKA POŽEGA (1929-1949)
  10. HRVATSKO GOSPODARSKO DRUŠTVO KAO ZADRUGA U POŽEGI - Požega (?-1945)
  11. „JASTREB“ MESARSKO-KOBASIČARSKA ZANATSKA RADNJA SLAV. POŽEGA (1954-1956)
  12. KOTARSKA ZANATSKO-KOMUNALNA KOMORA U SLAV. POŽEGI (1950-1962)
  13. MJESNI NARODNI ODBOR ALAGINCI (1945–1952)
  14. MJESNI NARODNI ODBOR BATINJANI (1945–1952)
  15. MJESNI NARODNI ODBOR BEKTEŽ (1945–1952)
  16. MJESNI NARODNI ODBOR BEŠINCI (1945–1950)
  17. MJESNI NARODNI ODBOR BIŠKUPCI (1947–1952)
  18. MJESNI NARODNI ODBOR BREZINE (1945–1952)
  19. MJESNI NARODNI ODBOR BRODSKI DRENOVAC (1945–1952)
  20. MJESNI NARODNI ODBOR BUK (1945–1952)
  21. MJESNI NARODNI ODBOR BUSNOVI (1945–1952)
  22. MJESNI NARODNI ODBOR CEROVAC (1945–1952)
  23. MJESNI NARODNI ODBOR ČAGLIN (1945–1952)
  24. MJESNI NARODNI ODBOR DONJI EMOVCI (1945–1952)
  25. MJESNI NARODNI ODBOR DRŠKOVCI (1945–1950)
  26. MJESNI NARODNI ODBOR DUBOKA (1945–1950)
  27. MJESNI NARODNI ODBOR EMINOVCI (1945–1952)
  28. MJESNI NARODNI ODBOR FRKLJEVCI (1945–1950)
  29. MJESNI NARODNI ODBOR GOLO BRDO (1945–1950)
  30. MJESNI NARODNI ODBOR GOLOBRDCI (1945–1950)
  31. MJESNI NARODNI ODBOR GRABARJE (1945–1952)
  32. MJESNI NARODNI ODBOR GRADAC (1945–1950)
  33. MJESNI NARODNI ODBOR JAGUPLIJE (1945–1950)
  34. MJESNI NARODNI ODBOR JAKŠIĆ (1945–1952)
  35. MJESNI NARODNI ODBOR KAPTOL (1945–1952)
  36. MJESNI NARODNI ODBOR KOMUŠINA (1945–1950)
  37. MJESNI NARODNI ODBOR KRIVAJ (1945–1952)
  38. MJESNI NARODNI ODBOR KULA (1945–1952)
  39. MJESNI NARODNI ODBOR KUSONJE (1945–1952)
  40. MJESNI NARODNI ODBOR KUTJEVO (1945–1952)
  41. MJESNI NARODNI ODBOR KUZMICA (1950–1952)
  42. MJESNI NARODNI ODBOR LATINOVAC (1945–1952)
  43. MJESNI NARODNI ODBOR LUČINCI (1945–1952)
  44. MJESNI NARODNI ODBOR MIHALJEVCI (1945–1950)
  45. MJESNI NARODNI ODBOR NOVA LIPA (1945– 1950)
  46. MJESNI NARODNI ODBOR NOVA LJESKOVICA (1945–1952)
  47. MJESNI NARODNI ODBOR ORLJAVAC (1945–1952)
  48. MJESNI NARODNI ODBOR PAKA (1945–1952)
  49. MJESNI NARODNI ODBOR PAKRAC (1945–1950)
  50. MJESNI NARODNI ODBOR PERENCI (1945–1950)
  51. MJESNI NARODNI ODBOR POLJANSKA (1945–1952
  52. MJESNI NARODNI ODBOR POŽEŠKI BRESTOVAC (1945–1952)
  53. MJESNI NARODNI ODBOR RADOVANCI (1945–1949)
  54. MJESNI NARODNI ODBOR RUŠEVO (1945–1952)
  55. MJESNI NARODNI ODBOR SAPNA (1945–1950)
  56. MJESNI NARODNI ODBOR SESVETE (1945–1952)
  57. MJESNI NARODNI ODBOR SKENDEROVCI (1945–1952)
  58. MJESNI NARODNI ODBOR SLOBOŠTINA (1945–1950)
  59. MJESNI NARODNI ODBOR SOVSKI DOL (1945–1950)
  60. MJESNI NARODNI ODBOR STOJČINOVAC (1945–1950)
  61. MJESNI NARODNI ODBOR STRAŽEMAN (1945–1949)
  62. MJESNI NARODNI ODBOR STRIJEŽEVICA (1945–1952)
  63. MJESNI NARODNI ODBOR SULKOVCI (1945–1952)
  64. MJESNI NARODNI ODBOR TOMINOVAC (1945–1950)
  65. MJESNI NARODNI ODBOR TRAPARI (1945–1950)
  66. MJESNI NARODNI ODBOR TREŠTANOVCI (1945–1950)
  67. MJESNI NARODNI ODBOR TULNIK (1945–1950)
  68. MJESNI NARODNI ODBOR VELIKA (1945–1952)
  69. MJESNI NARODNI ODBOR VETOVO (1945–1952)
  70. MJESNI NARODNI ODBOR VIDOVCI (1945–1950)
  71. MJESNI NARODNI ODBOR VILIĆ SELO (1945–1952)
  72. MJESNI NARODNI ODBOR VIŠKOVCI (1945–1950)
  73. MJESNI NARODNI ODBOR VLATKOVAC (1945–1952)
  74. MJESNI NARODNI ODBOR VRHOVCI (1945– 1952)
  75. MJESNI NARODNI ODBOR VUČJAK ČEČAVAČKI (1945–1952)
  76. NARODNA ŠESTOGODIŠNJA ŠKOLA U KAPTOLU (1770-1954)
  77. NARODNI ODBOR GRADA PAKRAC (1950–1952)
  78. NARODNI ODBOR GRADA SLAVONSKA POŽEGA (1945–1952)
  79. NARODNI ODBOR GRADSKE OPĆINE PAKRAC (1952–1955)
  80. NARODNI ODBOR GRADSKE OPĆINE SLAVONSKA POŽEGA (1952–1955)
  81. NARODNI ODBOR KOTARA PAKRAC (1945–1955)
  82. NARODNI ODBOR KOTARA SLAVONSKA POŽEGA (1945–1962)
  83. NARODNI ODBOR OPĆINE BIŠKUPCI (1952–1955)
  84. NARODNI ODBOR OPĆINE BRODSKI DRENOVAC (1952-1955)
  85. NARODNI ODBOR OPĆINE BUČJE (1952-1957)
  86. NARODNI ODBOR OPĆINE ČAGLIN (1952–1962)
  87. NARODNI ODBOR OPĆINE JAKŠIĆ (1952-1955)
  88. NARODNI ODBOR OPĆINE KAPTOL (1952-1955)
  89. NARODNI ODBOR OPĆINE KUTJEVO (1952-1962)
  90. NARODNI ODBOR OPCINE ORLJAVAC (1952-1962)
  91. NARODNI ODBOR OPĆINE PAKRAC (1955–1963)
  92. NARODNI ODBOR OPĆINE PAKRAČKA POLJANA (1955–1962)
  93. NARODNI ODBOR OPĆINE POŽEGA VANJSKA (1952–1955)
  94. NARODNI ODBOR OPĆINE POŽEŠKE SESVETE (1952-1955)
  95. NARODNI ODBOR OPĆINE POŽEŠKI BRESTOVAC (1952-1957)
  96. NARODNI ODBOR OPĆINE RUŠEVO (1952–1955)
  97. NARODNI ODBOR OPĆINE SLAVONSKA POŽEGA (1955– 1962)
  98. NARODNI ODBOR OPĆINE STRIJEŽEVICA (1952-1955)
  99. NARODNI ODBOR OPĆINE VELIKA (1952–1962)
  100. NARODNI ODBOR OPĆINE VILIĆ SELO (1952– 1955)
  101. NIŽA GIMNAZIJA PAKRAC (Državna građanska škola u Pakracu) (1918-1947)
  102. OBRTNI ZBOR ZA KOTAR I GRAD SLAV. POŽEGA (1932-1950)
  103. OBRTNI ZBOR ZA KOTAR I GRAD SLAV. POŽEGA POVJERENIŠTVO PLETERNICA (1932-1950)
  104. OPĆA PUČKA ŠKOLA U BEKTEŠKOM GRADIŠTU (1919-1920)
  105. OPĆA PUČKA ŠKOLA U VETOVU (1902-1921)
  106. OSNOVNA ŠKOLA BRODSKI DRENOVAC (1780-1959)
  107. OSNOVNA ŠKOLA BUČJE (1831-1957)
  108. OSNOVNA ŠKOLA BUK (1858-1960)
  109. OSNOVNA ŠKOLA „PERO PRODANOVIĆ" PAKRAC (Osnovna škola braće Radića) (1761-)
  110. OSNOVNA ŠKOLA POŽEGA VANJSKA (1896-1955)
  111. OSNOVNA ŠKOLA U POŽEŠKIM SESVETAMA (1770-1960)
  112. OSNOVNA ŠKOLA SLAVONSKA POŽEGA(Osnovna škola Julija Kempfa) (1777-)
  113. POLJOPRIVREDNA ŠKOLA U SLAVONSKOJ POŽEGI (1885-1976)
  114. POSEBNIČKA ŽENSKA OBĆA NIŽA SRED. ŠKOLA SS. MILOSRDNICA S PRAVOM JAVN. U POŽEGI (1876-1945)
  115. SAVEZ HRVATSKIH OBRTNIKA MJESNA ORGANIZACIJA PLETERNICA (1920-1943)
  116. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „ADAM ZEC“ PODSREĆE (1950-1953)
  117. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „ANTUN NOVAK“ LUČINCI (1950-1953)
  118. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „BOGDAN PIROVIĆ“ ČEČAVAC (1950-1953)
  119. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „BORO POPOVIĆ“ ŽIGEROVCI (1950-1953)
  120. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „BRANKO VUJASINOVIĆ“ NJEŽIĆ (1950-1953)
  121. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „BRATSTVO-JEDINSTVO“ VETOVO (1948-1953
  122. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „BRAZDA“ JURKOVAC (1950-1953)
  123. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „DAKO PUAČ“ KULA (1948-1953)
  124. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „DILJ“ FRKLJEVCI-KADANOVCI (1950- 1953)
  125. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „DUŠAN PISKAVICA“ BRĐANI (1949-1953)
  126. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „EDVARD KARDELJ“ KAPTOL (1950-1953)
  127. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „GAJ“ POŽEŠKE SESVETE (1950-1953)
  128. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „JEDINSTVO“ BUSNOVI (1949-1953)
  129. SELJAČKA RADNA ZADRUGA "JOSIP ANTOLOVIĆ HRVAT" DARKOVAC
    (1949-1953)
  130. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „KARLO MRAZOVIĆ“ POŽEŠKI BRESTOVAC (1950-1953)
  131. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „KRNDIJA“ GRADIŠTE (1948-1953)
  132. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „MIJO DRKULAC“ KRIVAJ (1948-1953)
  133. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „NIKOLA DEMONJA“ ALEKSANDROVAC (1948 - 1953)
  134. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „ORLJAVA“ RATKOVICA (1950-1952)
  135. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „PARTIZANKA“ BRATULJI (1949 - 1953)
  136. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „PETAR DRAPŠIN“ PASIKOVCI (1950- 1953)
  137. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „SIMO LUKIĆ“ PERENCI (1950-1953)
  138. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „SLAVEN“ GRADAC (1950-1953)
  139. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „SLOGA“ PLETERNICA (1948-1954)
  140. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „SLAVONKA“ CRLJENCI (1950-1953)
  141. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „STEVO TRLAJIĆ“ RUŠEVAC (1950- 1953)
  142. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „TOMO KRISTIĆ“ SULKOVCI (1950-1953)
  143. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „UDARNIK“ NURKOVAC (1949-1953)
  144. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „UROŠ VICKOVIĆ“ SAPNA (1950-1953)
  145. SELJAČKA RADNA ZADRUGA „VASO DELIĆ ŠAJNA“ RASNA (1950-1953)
  146. SKUPŠTINA OPĆINE PAKRAC (1963–1993)
  147. ŠKOLA ZA UČENIKE U PRIVREDI PLETERNICA (?-1958)
  148. ŠKOLA ZA UČENIKE U PRIVREDI SLAVONSKA POŽEGA (1887-1976)
  149. UGOSTITELJSKA KOMORA KOTARA SLAVONSKA POŽEGA (1958-1962)
  150. VINOGRADARSKO-VOĆARSKA ZADRUGA SLAVONSKA POŽEGA (1932-1962)

 

 

Nalazite se ovdje: Naslovnica Obavijesna pomagala Obavijesna pomagala (Požega)