Državni arhiv u Slavonskom Brodu

Ponedjeljak, 16. srpanj 2018.
Croatian English

Tribine, predavanja...

Raspored ispita za djelatnike u pismohranama 13. prosinca 2011.

SLAVONSKI BROD - Povjerenstvo za stručne ispite za zaštitu i obradu arhivskog i registraturnog gradiva djelatnika u pismohranama objavilo je popis kanidata koji su  prijavili ispit za rok 13. prosinac 2011. u Državnom arhivu u Slavonskom Brodu. 
 

 

 

IME I PREZIME

USTANOVA ZAPOSLENJA

Termin polaganja

 

 

 

1.  Antun Čičić

Općinski sud u Slavonskom Brodu, S. Brod

9:30-

2.  Danijela Matanović

Javni bilježnik R. Medunić, S. Brod

 

3.  Marijana Černošek

Obrtnička komora Brodsko-posavske županije

 

4.  Duško Šetka

Đuro Đaković-Energetika i infrastruktura d.d., S. Brod

 

5.  Marica Tunanović

Đuro Đaković-Montaža d.d., S. Brod

 

6.  Nada Čerkez

Đuro Đaković-Elektromont d.d., S. Brod

10:30-

7.  Mladen Herceg

Đuro Đaković- Inženjering d.d., S. Brod

 

8.  Lidija Grčić

Dječji vrtić I.B.Mažuranić, S. Brod

 

9.  Marica Andrijević

Županijska uprava za ceste Brodsko-posavske županije

 

10.  Mijo Blažević

HŽ Infrastruktura, S. Brod

 

11.  Evica Babić

KG Park d.o.o., D. Miholjac

11:30-

12.  Marina Logarušić

Kazališno-koncertna dvorana I.B.Mažuranić, S. Brod

 

13.  Marina Čop

Đuro Đaković – proizvodnja opreme d.o.o., S. Brod

 

14.  Marina Kraljević

Javna ustanova lučka uprava S. Brod

 

15.  Marica Katalinić

Osnovna škola Stjepan Radić, Oprisavci

 

16.  Marija Mandurić

Strojarski fakultet u S. Brodu

12:30-

17.  Snježana Zečić

Ured državne uprave u Brodsko-posavskoj županiji

 

18.  Renata Marjanović

Opća bolnica Josip Benčević, S. Brod

 

19.  Dubravka

       Beraković

OŠ Đuro Pilar, B. Vinogorje

 

20.  Zrinka Đaković

Đuro Đaković – Strojna obrada, S. Brod

 

21.  Sonja Markovac

Slobodna zona Đuro Đaković, S. Brod

13:30-

22.  Marina Franić

Prekršajni sud u N. Gradiški, N. Gradiška

 

23.  Marjana Rukavina

Opć. državno odvjetništvo u S. Brodu

 

24.  Mirko Kruljac

Tur. zajednica grada S. Broda, S. Brod

 

25.  Dubravka Obrovac

Đuro Đaković specijalna vozila, Sl. Brod

 

26.  Lidija Domiter

Dom zdravlja A. Štampar, Nova Gradiška

14:30-

27.  Danijela Kuduz

Vodoprivreda Vinkovci d.d., Vinkovci

 

28.  Željka Zečević

Općina Stara Gradiška, S. Gradiška

 

29.  Tanja Petrik

HZZO, područni ured u Sl. Brodu

 

30.  Emica Bikčević

Radio Brod informiranje i marketing, Sl. Brod

 

31.  Ljubica Kovačević

Dječji vrtić Nova Gradiška, N. Gradiška

15:30-

32.  Katica Vladetić

Pučko otvoreno učilište N. Gradiška

 

33.  Ivana Sigurnjak

Javni bilježnik M. Bračun, Sl. Brod

 

34.  Jasna Radić

Osnovna škola M. Lovrak, N. Gradiška

 

35.  Tea Blaževac

Ministarstvo kulture, Konzervatorski odjel u Sl. Brodu, Sl Brod

 

 

Nalazite se ovdje: Naslovnica Tribine Raspored ispita za djelatnike u pismohranama 13. prosinca 2011.